KeyifLi Sohbet Odaları
için doğru adres


Türkiye'nin ve Avrupa'nın her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odaları'na bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz chat yapabilirsiniz. Üyelik gerekmemektedir, rumuz belirleyip ''Sohbete Bağlan'' sekmesine tıklamanız yeterlidir.
kullanici
sifre

Vatan sohbet Yeniden Sizlerle…

Vatan sohbet

Uzun yıllarca irc severlere vatansohbet.net olarak vermiş olduğumuz hizmeti.

Yaklaşık 2 sene sonra yeni uzantımız  vatansohbet.org  olarak yeniden ilk günkü heyecanımız.

Daha fazla tecrübemizle hizmetinize sunuyoruz.

Siz değerli dostlarımızı vatansohbet‘de daima aramızda görmekten onur duyarız.

 Sohbet kanalımıza katılarak türkiye’nin her yerinden katılan kullanıcılar ile hoş vakit geçirebileceğiniz gibi oyun kanallarımızda eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

vatanFM

Ayrıca ister sohbet sunucumuz içerisinde ister www.vatansohbet.org/istek adresine ulaşarak 7/24 canlı yayında olan vatanfm radyomuzu dinleyebilir ve yayıncı arkadaşlarımıza isteklerinizi ulaştırabilirsiniz.VatanSohbet

Sohbet Odaları Nedir

Günümüzde iletişim ve mobil sohbet etmek önemli kavramlardan biri haline gelmiştir. İnsanlar daha çok gerçek hayattan uzaklaşarak sanal ortamda chat sohbet odaları vasıtasıyla daha çok konuşmaya başlamış; giderek artan sanal sosyal hayat insanların hayatlarında yer etmiştir.

Bir sunucuda bir ya da birden fazla kişinin aynı anda konuşarak; düşünce, fikir ve ihtiyaçlarının karşılanması olarak en basit şekliyle tarif edilebilir. Canınız sıkıldığında ya da sadece ufak bir muhabbet etmek isterseniz internette pek çok bu hizmeti sağlayacak web sitesi bulabilirsiniz. Eğlence, iletişim ve sosyalleşme eski usülleriyle yüz değiştirerek yeni şekliyle bizi karşılamaya devam etmektedir

Mobil Sohbet

Bilgi kirliliğinin hat safhada olduğu günümüz koşullarında artık güzel bir chat sohbet odaları ile güncel konulardan konuşmak Chat Trolleri yüzünden mümkün hale gelmemektedir. VatanSohbet  odalarımızda kirlilikten uzak güzel bir şekilde, ayakları yere basan insanlarla sohbet odası hizmetlerimiz sürmektedir. Webden ulaşım sağlandığı gibi aynı zamanda bizlere mobil sohbet üzerinden de ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Kişisel ihtiyaçların arttığı günümüzde artık internetten sosyalleşmek Chat Sohbet Odaları ile keyifli bir hal alabilmektedir. Gelişmiş toplum olmanın tabiki birinci şartı karşımızdakini dinlemek ve ihtiyaçlarına  yanıt vermekten geçmektedir.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Mobil Sohbet

Vatan Sohbet

 Benzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. eSra

  16 Haziran 2019 at 20:33

  Hayırlı uğurlu olsun özlenen bir sohbet sitesiydi sizleri yeniden görmek çok mutluluk verici. 🙂

  Cevapla
 2. NaRin

  16 Haziran 2019 at 21:23

  Sizleri yeniden aramızda görmek güzel özlenen site ve yöneticileri şimdiden hayırlı olsun InşaLLah

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VatanSohbet

Kategoriler

Son Yazılar

Mobil Sohbet
06 Ocak 2020
Sohbet Chat
02 Ağustos 2019
Ücretsiz Sohbet
13 Temmuz 2019
Sanal Sohbet
11 Temmuz 2019
Uzun Mesafe ilişkileri
10 Temmuz 2019