KeyifLi Sohbet Odaları
için doğru adres


Türkiye'nin ve Avrupa'nın her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odaları'na bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz chat yapabilirsiniz. Üyelik gerekmemektedir, rumuz belirleyip ''Sohbete Bağlan'' sekmesine tıklamanız yeterlidir.
kullanici
sifre

Uzun Mesafe ilişkileri

Uzun Mesafe ilişkileri

Vatan sohbet mobil sohbet odalarında bugün günümüz Teknolojisinin gelişmesi ile özellikle sohbet odaları nda tanışarak sevgili olan uzun mesafe ilişkileri hatta ilişkisini ileri düzeye taşıyarak evlilikle sonuçlandıran bir çok örnek hakkında konuşacağız.

Sevgiliniz ile ayrı şehirlerde yaşamak zorunda olmanız başka şehirler, uzak mesafeler derken ilişkiniz zedelenebilir. şimdi size uzak mesafe ilişkileri ni sağlam tutabilmek için birkaç tavsiye vereceğim…

Uzun Mesafe ilişkilerinde dikkat edilmesi gerekenler

– Öncelikle uzak mesafe ilişkileri nde risk aldığınızı unutmayın ve birbirinizi yıpratmamak için çaba sarf edin.
– Gelecek zamanlarda birlikte olacağınız günleri düşünün ve bunun için bir şeyleri göze alarak ilişkinizi sağlam tutmaya çalışın.
Uzak mesafe ilişkileri nde en önemli konulardan birisi tartışmak. Neden, niçin ve ne zaman tartıştığınıza dikkat edin. ufak tefek konuları çok fazla uzatmamaya gayret edin. ve birbirinize güvenin.

– Tartışma sıklığınız gün geçtikçe artıyorsa bu duruma bir çözüm bulun. İlişkinizi detaylı olarak düşünün ve her konuda açık olun birbirinizden sır saklamayın. Bu gibi durumlar ilişki için zor olabilir ama yapabilirsiniz.

– İlişkinizde sır saklamayın ve sevgilinizin de bu konuda size karşı açık olmasını isteyin.

– Farklı şehirlerde hatta ülkelerde olsanız bile özellikle dürüst olmaya dikkat edin.

– Birbirinize gününüzü anlatın ve yapacaklarınızı haber verin.

Uzun mesafe ilişkeleri

Uzun mesafe ilişkileri

– Bir zaman sonra ilişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız buluşacağınız zamanları birlikte planlayın. Neler yapmak istediklerinizi paylaşın ve küçük sürprizler hazırlayın.

– Gün içerisinde iletişim zamanlarınızı planlayın. Unutmayın ki, sizin de bir hayatınız var onun da. Kendinize ve çevrenizede vakit ayırarak zamanınızı ilişkiniz için yapıcı olarak kullanın ve görüşme saatlerinizi düzenli hale getirin.

– Birbirinizden uzak kalmış olsanız da minik sürprizler yapmaya devam edebilirsiniz.

– Teknoloji çağında birbiriniz ile iletişimde kalmak artık çok kolay ama ona el yazınız ile hazırladığınız kartlar yollayın ya da küçük hediyeler ile mutlu edin.

VatanSohbet Sohbet odalarımıza üyeliksiz ve ücretsiz olarak katılarak sizler de yeni arkadaşlıklar edinebilir belki de yeni bir aşka yelken açabilirsiniz bize Türkiye’nin 81 ilinden ve Dünya’nın her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz tüm özel bilgileriniz gizli şekilde insanlar ile rahatça iletişim kurabilirsiniz. şimdiden keyifli sohbetler dilerim.

Uzun Mesafe ilişkileri

VatanSohbetBenzer Yazılar

1 Yorum

  1. NaRin

    10 Temmuz 2019 at 02:05

    Emeğine sağlık başarılı makale olmuş

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VatanSohbet

Kategoriler

Son Yazılar

Mobil Sohbet
06 Ocak 2020
Sohbet Chat
02 Ağustos 2019
Ücretsiz Sohbet
13 Temmuz 2019
Sanal Sohbet
11 Temmuz 2019
Uzun Mesafe ilişkileri
10 Temmuz 2019