KeyifLi Sohbet Odaları
için doğru adres


Türkiye'nin ve Avrupa'nın her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odaları'na bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz chat yapabilirsiniz. Üyelik gerekmemektedir, rumuz belirleyip ''Sohbete Bağlan'' sekmesine tıklamanız yeterlidir.
kullanici
sifre

Turkiye Sohbet

Turkiye Sohbet

Turkiye Sohbet,VatanSohbet,Gurbet Sohbet,istanbul sohbet,Sohbet odaları,bedava sohbet,online sohbet,ankara sohbet,turkce sohbet,vatan sohbet,mobil sohbet,chat odaları,Avrupa chat,Avrupa Sohbet,Turkiye Sohbet Sitesi,Gurbet Chat,Almanya chat,Almanya Sohbet,türkçe radyo

VatanSohbet ailesi olarak sizlere vermiş olduğumuz sohbet platformu hizmetimizde özellikle gurbet‘te Vatan hasreti vatan özlemi çeken Gurbetçi arkadaslarımız dostlarımızın bir nebze özlemini yitireceği tamamı türkçe sohbet ve türkçe radyo oyun kanallarından oluşan kendi dilini özgürce konuşarak yeni dostluklar kurabileceği Türkiye‘nin ve dünyanın her noktasında yaşayan gurbetçi insanlarımızla tanışabileceği kendilerini bir nebze vatanlarında hissedebileceği herkesin türkçe konuştuğu bir ortamda bedava %100 ücretsiz sohbet muhabbet etmeye davet ediyoruz.

ister bilgisayarlarınızdan ister mobil cep telefonlarınızda ister tablet bilgisayarlarınızdan internetin olduğu her yerden ulaşması çok kolay ve ücretsiz! Sizlere bu hizmeti en iyi olarak sğlamaktan yılların getirmiş olduğu tecrübe ve özgüven ile gurur duyuyoruz.Vatan Sevgisi Nedir

Vatan Sevigi özlemi nedir bunu uzun uzuna anlatabilir konuşabiliriz bizler biliyoruz ki bunu en iyide yurtdışında Vatan özlemi çeken Gurbetçilerimiz bilir.

Cok iyi anlamalıyız ki  vatan lafla  sloganlarla sevilmez  vatan eylemle sevilir

Askerlikle sınırlı olmamakla birlikte butunn askeri birliklerde yazdıgı gibi

Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.

Biz görevimizi herkesten iyi yapmaya çalısırız  Bugün’e kadar da Allah’ın izniyle yuzumuzu hic kara çıkarmadık.

Bugün sokakta kimi cevirseniz Turkiyeyi Cumhuriyeti Atatürk’ü sevdigini soyler ama bu kadarının yetmedigi ortada Demek ki Vatan sevgisi baska bir sey  Vatanı bir başka turlu sevmek gerekiyor. Vatan sevgisi ona özel bir deger vermek  onu ozel bir yerde konumlandırmaktır  onun için kararlı ve cesur bir durustur  geçmise saygi  gelecege  inanclı bir güvendir. Gecmis ve gelecegin arasındaki bugün de ise anlamak  sahip cıkmak sorumlu hissetmek  korumak ve yüceltmektir.

Vatanı sevmek asik olmak gibi ciddi bir seydir  baska sevgilere benzemez Vatan uzaktan sevilmez Vatan yemek sever gibi  kıyafet sever gibi takım tutar gibi sevilmez. Vatan oylesi de boylesi de olur kazansak da olur kaybetsek de olur diyerek sevilmez. Vatan ruhla  bedenle  akilla yurekle tepeden tırnaga insanı insan yapan her seyle her hucre ile sevilir.

Vatanını özleyenlerin tek buluşma noktası vatansohbet.org

Unutulmamalıdır ki; Söz Konusu VATAN ise gerisi teferruattır.

Turkiye Sohbet

VatanSohbetBenzer Yazılar

1 Yorum

  1. NaRin

    22 Haziran 2019 at 14:57

    Kaliteli seviyeli sohbetin gerçekten adisiniz makaleniz çok güzel emeklerinize sağlık kolay gelsin

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VatanSohbet

Kategoriler

Son Yazılar

Mobil Sohbet
06 Ocak 2020
Sohbet Chat
02 Ağustos 2019
Ücretsiz Sohbet
13 Temmuz 2019
Sanal Sohbet
11 Temmuz 2019
Uzun Mesafe ilişkileri
10 Temmuz 2019