KeyifLi Sohbet Odaları
için doğru adres


Türkiye'nin ve Avrupa'nın her yerinden giren kullanıcıların bulunduğu sohbet odaları'na bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz chat yapabilirsiniz. Üyelik gerekmemektedir, rumuz belirleyip ''Sohbete Bağlan'' sekmesine tıklamanız yeterlidir.
kullanici
sifre

İstanbul Başkanını Seçti

İstanbul Başkanını Seçti

İstanbul’un Yeni Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Oldu.

İstanbul Başkanını Seçti seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, tekrarlanan İstanbul seçimlerinde oyların %54,03 nü alarak ikinci kez belediye başkanı seçildi.

23 Haziran 2019 pazar günü tekrarlanan istanbul seçimlerinde  8.868.664 kullanılan oydan 8.696.552 geçerli sayılırken 4.698.782 oy alarak rakibi Binali Yıldırım‘a 777.581 oy fark atarak yenilenen istanbul seçimlerinde Ekrem İmamoğlu bir kez daha belediye başkanı seçildi.

İmamoğlu yaptığı tarihi konuşmada;
“Bu bir zafer değildir, yeni bir başlangıçtır Bu İstanbul’da bir sayfa kapandı yeni bir sayfa açıldığı anlamına gelmiyor.

İstanbul’da herkesin yeni ve ortak bir sayfa açması anlamına geliyor. Bu yeni sayfada İstanbul’da artık adalet, eşitlik, sevgi, hoşgörü olacak.İsraf, şatafat, kibir ve ötekileştirme bitecek” dedi. İmamoğlu sandıktan oy pusulasının yanında bir de hesap pusulası çıktığını belirterek “ Vatandaş 31 Mart’tan bugüne bu ülkeye yaşatılanların yapılan büyük haksızlığın hesabını o tanımladığım gibi bir avuç insana kesmiştir” dedi.

Ekrem İmamoğlu konuşmasında “Bugün benim için sandıktan sefer görev emri çıkmıştır” diyerek üstlendiği görevin önemine işaret etti. İmamoğlu Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a da “Sizinle uyum içerisinde çalışmaya hazırım. Ve buna talibim.

Yasal sürecin tamamlanmasının ve mazbatayı alıp göreve başlamamızın ardından yol haritamızı size sunmak ve görüşlerimizi aktarmak ve görüşlerinizi de almak için sizi en kısa zamanda ziyaret etme arzu ve talebimi buradan size iletiyorum. Bu ülkenin buna ihtiyacı olduğunun da altını çiziyorum” diye seslendi.


İstanbul Başkanını Seçti İstanbulun Yeni Belediye Başkanı

EKREM İMAMOĞLU KİMDİR?

Ekrem İmamoğlu, 1970`te Trabzon’da doğdu. Trabzon Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak yine İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı.

1992`de inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı. Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı.

2009’da CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı oldu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Beylikdüzü’nün sosyal ve kültürel hayatında etkin rol oynayan İmamoğlu, birçok sivil toplum kuruluşuna üyedir.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Evli ve 3 çocuk babası olan İmamoğlu, 1991’den bu yana Beylikdüzü’nde yaşıyor.

İstanbul Başkanını Seçti

Ekrem İmamoğlu

Beylikdüzü Sohbet   Almanya Sohbet   Turkiye sohbet  istanbul Sohbet  Avrupa Sohbet  Mobil Sohbet   

 Chat sohbet  Sohbet Odalari     Turkce Sohbet     Seviyeli Sohbet    Trabzon Sohbet  Vatan Sohbet

VatanSohbet.org

VatanSohbetBenzer Yazılar

1 Yorum

  1. NaRin

    23 Haziran 2019 at 22:35

    Hayırlı olsun ekrem imamoğlu sanada bu yakışır admin bu güzel olayı bizlerede paylastigin için Teşekkür ederim ederim

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VatanSohbet

Kategoriler

Son Yazılar

Sohbet Chat
02 Ağustos 2019
Ücretsiz Sohbet
13 Temmuz 2019
Sanal Sohbet
11 Temmuz 2019
Uzun Mesafe ilişkileri
10 Temmuz 2019